BMW X5 SUV Sektöründe Liderliğe Oynuyor

Anında yeniden tasarlanmış olan yeniden tasarlanmış crossover, büyük bir krom ızgara ve büyük hava girişleri ile daha sportif bir ön tampon uyguladığı için daha iddialı bir görünüme sahip. Daha da ileriye doğru hareket eden X5, edgier üstyapıyı ve arka kapıların ortasından çıkan kendine özgü bir karakter çizgisini benimser.

Diğer önemli tasarım özellikleri arasında BMW'nin tanıdık L şekli olan ön çamurluk delikleri ve ince LED arka lambaları bulunur. Modelde ayrıca kromlu çift egzoz sistemi ve bagaja monte edilen bir spoyler bulunur.

Bir dizi şekillendirme paketi mevcut olacak ve xLine çeşitleri mat alüminyum aksan, ilave parlaklık ve 19 inç alaşım jantlara sahip olacak. M Sport modelleri, ek gövde rengi bileşenleri, daha büyük hava girişleri, parlak siyah aksan ve 20 inçlik jantları olduğu için farklı bir yöne gidiyor.

Genel olarak X5, 36 mm (1.4 inç) uzunluğunda, 66 mm (2.6 inç) genişliğinde ve 19 mm (0.7 inç) yükseklikte büyür. Dingil mesafesi ayrıca 42 mm (1.6 inç) daha fazla uzatan olduğundan biraz daha uzundur.

Güncel Foto Galeriler
news
Otomobil Porsche

Porsche Panamera GTS 2019

news
Otomobil BMW

BMW X5 SUV 2019 Model

news
Otomobil Volvo

Volvo V60 2019

news
Otomobil Volkswagen

Volkswagen Golf GTI TCR Concept 2018

news
Otomobil Rolls-Royce

Rolls Royce Cullinan 2019

news
Elektrikli Araçlar Porsche

Porsche Cayenne E Hybrid 2019

news
Otomobil Porsche

Porsche 911 GT3 R 2019