news-details

Porsche Müşterileri için “Behind The Scenes” Detaylarını Öğrenecek

Porsche, dünya genelinde yaygın olan salgın sebebiyle üretimine belli bir süre ara vermek zorunda kalmıştı. Yaklaşık 40 günlük aradan sonra üretimine tekrardan başlayan Porsche, bu süreçte müşterilerinin sağlığını düşünerek yeni bir yazılım uygulaması geliştirdi. My Porsche uygulamasının arkasına eklenmiş olan “Behind the Scenes” (Sahne Arkası) fonksiyonu ile müşterilerin siparişlerinin nasıl üretilmiş olduğunu görebiliyorlar.

2020 Porsche 911, 2020 Porsche 718 Cayman ve ya Boxter siparişlerinde geçerli olan uygulama gerçek zamanlı olarak çalışmaktadır.

Siparişler Anlık İzlenebilecek

Alman araba markası Porsche başkanı Christian Friedl, bu uygulama ile birlikte tekrardan hayata döndük mesajını vermek istiyoruz. Ana fabrika içerisinde son derece kişiselleştirilmiş ve büyüleyici spor otomobiller üretiliyor. Bunun iççin motivasyon tüm dünyada ki müşteriler tarafından sağlanmaktadır.

Behind The Scenes (Sahne Arkası) uygulaması sayesinde fabrikalarda, müşterilerin kafasındaki arabaların nasıl üretildiği gösterilmiş olacak. Böylece hem hayalinizdeki arabaya kavuşacaksınız hem de içinizin rahat olması için size özel görüntüler sağlanmış olacak.  Uygulama şuan için “ ABD, Almanya, İngiltere, Kanada, İsviçre ve İspanya” ülkelerinde mevcut olmaktadır.