news-details

Çantanıza Sığabilecek Motosiklet Sizlerin Olabilir

Dünya üzerinde elektrikli motosikletlere olan ilgi her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle de elektrikli motosiklet üreticileri her geçen gün farklı tasarımlar deneyerek ve bu tasarımlarını iyi bir pr çalışmaları ile destekleyerek birçok kişinin ilgisini çekmeye çalışıyor. The Poimo adlı girişim firması da bir dakika içerisinde şişirilebilen ve çantaya sığan bir elektrikli motosiklet yaptı.

The Poimo Prototipi Alındı

The Poimo adlı girşimcilik şirketi, katlanılabilir motosiklet ürününün tanıtmasıyla birlikte büyük bir beğeni topladı. Ürününün kısa bir tanıtımını yapan şirket, tanıtım sonrasında tebrik mesajlarına tutuldu. Şimdilik prototip aşamasıyla tanıtılan ürün önümüzdeki günlerde satış aşamasıyla birlikte üreticiler ile buluşmayı bekliyor. Ürün tanıtımı olarak; ürünün taşınabileceği ve istendiği zaman kolay bir şekilde şişirilebileceği açıklandı. Yetkililer tarafından yapılan açıklamaya göre şimdilik dışarıda ki hava kompresörü ile ihtiyaç duyulan Poimo, seri üretime geçtiğinde farklı bir yöntem ile sizlere sunulacak.

Dünya üzerinde oldukça büyük bir etki yaratacak olan katlanabilir elektrikli motosiklet sizler için de rahatlık ve kolaylık sağlayabilir. Girişimci firmanın ne zaman seri üretime geçip satış yapacağı konusunda pek bir bilgimiz olmazken ilerleyen günlerde yapılacak güncel açıklamaları sizlere iletmek için takipte olacağız.